HAKKIMIZDA

Gelin olmak; evet demeden önceki uzun yolculukta mutluluğa ve sonrasında yeni bir başlangıca atılan ilk adımdır. Hayaller, saflığın ve sevgiliye verilen sözün tutulmasıyla gerçek olmaya başlar. En özel gecede en göz alıcı olmakla devam eder. Alışkanlıkların dışında, her şeyin baştan sona yeniliklerle dolu olduğu bir süreçte, karmakarışık duygular mutlulukla, neşeyle ve heyecanla harmanlanır.

O gün geldiğinde gelin adayları rüyalarındaki güzelliğe, gerçek hayatta karşılaşmayı diler. Reveblanc tam da bu noktada gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Onların rüyalarını gerçekleştirmede, yeni bir başlangıcın kabulünde ve bu başlangıca atılan ilk adımda onların ihtiyaç duyduğu tüm desteği vizyonu haline getirmiştir.

Reveblanc, farklı hayallere özgü binlerce hikayenin başlangıç noktası olmak, en güzel hatıraların paylaşımcısı olmak ve gelin adaylarının düşlerini süsleyen gelinliği onlara sunmak düşüncesini hizmet anlayışı felsefesine dönüştürmüştür.

Reveblanc, modaya yön veren gücüyle, gelin adaylarının gelinlik seçiminde oldukça belirleyici faktör olan üç temel durumu göz önünde bulundurmaktadır.

Bunlardan ilki; Reveblanc yeni bir hayata adım atacak olan gelin adaylarının gelinlik seçimi sürecinde istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için gelin adaylarına ücretsiz iletişim destek programı uygulayarak gelin adaylarının her türlü soru ve sorunlarında yardımcı olmaktadır. İkinci programda gelin adaylarının vücut tipine en uygun gelinlik ile kusursuz görünmesini sağlamak için gelinliği tamamlayan her parçada hayallerinizdeki gelinliğin hangisi olacağına yönelik uygulamalara geçilmektedir. Son olarak en önemli ve en belirleyici nokta olan gelinlik prova ve teslimat süreci gerçekleşir. Reveblanc bu süreçte de gelin adaylarının her türlü soru ve sorunlarının giderilmesine yönelik kusursuz hizmet garantisini vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Reveblanc, Konya’da gelin adaylarını hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için gerekli olan kusursuz hizmet anlayışına davet ediyor.