HİZMETLER

Fransız gelinlik modasını Konya ile buluşturan, kurulduğu günden bugüne “o gün geldiğinde siz olmak” felsefesiyle kadınları anlayan Reveblanc, stil ve tasarım danışmanlığı, özel dikim, yurtdışı teslimat, randevu sistemi gibi hizmetleri ile müşterilerine ayrıcalık sunar.

STİL VE TASARIM DANIŞMANLIĞI

Her bedenin ve karakterin duruşu birbirinden farklıdır. Reveblanc’ta vücut şeklinize ve karakterinize en uygun modeli seçmeniz için tasarım ve stil danışmanlarımız emrinde.


DÜĞÜN HİKAYESİ

Reveblanc, çiftlerin en mutlu günlerinde anlarını ölümsüzleştiriyor.Çiftlere özel hazırladığımız, eşsiz karelerden oluşan fotoğraf albümüyle, en mutlu anları sonsuza kadar devam edecek.


RANDEVU SİSTEMİ

O gün geldiğinde her şey kusursuz olmalı…
Evliliğinize göstereceğiniz özen gelinliğinizden başlar. Reveblanc bu eşsiz deneyim öncesi yolculuğunuzda, en ince detaylardan aklınızda en ufak bir soru işareti kalmayana dek, size özel randevu sistemiyle yanınızda.


ÖZEL DİKİM

Hayallerinizdeki gelinliği bize anlatın, sizin için tasarlayalım. Modası hiç geçmeyen Fransız stilini, kendine özgü tasarımlarla sunan Reveblanc’ta siz de hayallerinizi süsleyen gelinlik ve nişanlık modellerine erişebileceksiniz.


Yurt Dışı Teslimat GarantisiYURT DIŞI TESLİMAT GARANTİSİ

Mutluluk sınır tanımaz!
Dünyanın diğer ucunda olsanız dahi, eşsiz gelinliklerimize yurtdışı teslimat garantisi ile ulaşabilirsiniz.

Teslimat Öncesi Prova

Hayatınızın en önemli gününde mükemmel olmanız için çalışan Reveblanc, son bir prova ile sizi kusursuzluğa ulaştıracak.

Uzaktan Dikim

Bize göndereceğiniz ölçüler ile size hayallerinizdeki gelinliği tam üzerinize göre, hiç zahmete girmeden dikelim ve size kargo ile gönderelim.

%100 Sonuç Garantisi

Reveblanc’ın eşsiz ürünlerinde %100 sonuç garantisi ile dünyanın her yerine göndermektedir.