Ne Dediler

Her kız çocuğu hayal ediyordur, büyüdüğünde o özel günde giyeceği gelinliği… Zamanla moda değişir, şartlar değişir, zevkler değişir…Tek şey değişmez;o gelinliğin bir gün giyileceği hayali…Çocukken hayatla ilgili en ufak planım yokken gelinliğimin nasıl olacağı belliydi; ben bir barok kızı olmalıydım! Gelinlik için Ankara ve Konya’da çok sayıda mağaza gezdim. Benim gözümde Reveblanc’ın diğer gelinlik mağazalarından ayrılmasını sağlayan Burçin Hanım gibi işini ciddiye alan, ne istediğimi dinleyen, anlayan ve bana sürekli gülümseyen harika bir personele sahip olmasıdır. Ben Burçin Hanım’a hayalimi anlattım, o ise hayallerimi çizdi. Gelinliğim dikilip geldiğinde gözlerime inanamadım. Bu kadar mı itinalı çalışılır, bu kadar mı alınan ölçülere sadık kalınır ve müşterinin isteklerine uyulur. Burçin Hanım gelinliğimi giydirirken sevinçten ağladım. Burçin Hanım başta olmak üzere tüm emek verenlerin sayesinde hayalimdeki gibi ben bir Barok kızıyım! Tek bir şey kaldı; en özel elbisemle hayatımı adadığım adam ile ”evet” dediğimiz günü görmek. Herkese sonsuz teşekkürler…

Sultan GÜNDÜZ


Her genç kızın hayalidir gelinlik. Bu hayalimi Reveblanc mağazası ile karşılaşıncaya dek gerçekleştirememiştim. Düğün sürecinin vermiş olduğu stres ve heyecanla birlikte bu arayış daha da zorlaşmıştı. Nihayetinde bu arayışlarım güzel bir şekilde sonuçlandı. Reveblanc markasının farklı tasarımlar sunması, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarının ilgisi ile hayalimdeki gelinliğe kavuştum. Bu süreçteki ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.

İklima BOYALI


Merhabalar…
Gelinlik seçimi yaparken başta Burçin Hanım olmak üzere tüm Reveblanc ekibine çok teşekkür ediyorum. Gelin adayları için güleryüz, ilgi ve öneriler çok önemli. Mağazanıza girdiğim andan itibaren bunların hepsini bütün sıcaklığı ile yaşadım. Ve sonuç olarak hayallerimdeki gelinliğin gerçek haliyle karşılaştım. Şimdilerde düğün videolarımı izlerken mutlu oluyorum, Reveblanc ile gelinlik konusunda hiçbir zaman keşkelerim olmadı. Her şey harikaydı. Başarılarınızın daim olmasını diliyorum. Sevgiler.

Hülya USLU


Yalnızca göz atmak için girdiğim Reveblanc mağazasında, çalışanların o güzel ilgisiyle en özel günlerimde giyeceğim kıyafetlerime yalnızca birkaç saat içerisinde karar vermenin rahatlığı paha biçilemez. Gelinlik ve nişanlığımda her şeyin istediğim gibi olması için her isteğimi yerine getiren, tekrar tekrar provalar ile ilgisini hiçbir zaman eksik etmeyen Reveblanc çalışanlarına çok teşekkür ediyorum ve herkesin bir kez olsun mutlaka Reveblanc’a uğramasını tavsiye ediyorum.

Emet PATLAK


 

Gelinlik tercihimi iyi ki Reveblanc’tan yapmışım diyebilirim. Mağazaya ilk girdiğiniz andan itibaren çalışanların güleryüzü, ilgisi ve tabi ki gelinlik modelleri sizi etkiliyor ve başka mağazalara gitmek dahi istemiyorsunuz. Bu uzun süreçte benimle Burçin Hanım ilgilendi, ona çok teşekkür ederim. Hayalimdeki gelinliği, gelin buketini ve duvağımı söz verilen tarihte teslim aldım. Tekrar teşekkürler Reveblanc…

Seda YILDIRIMER


İnsan en özel günün de her şeyin en güzelini ister. Özel günün en özel parçası da gelinliktir. Gelinliği giydiğim o gün ve hatta her fotoğrafa baktığımda iyi ki dediğim; REVEBLANC. Gelinliği seçmem de bana yardımcı olan, ilgilenen güler yüzlülüğü ve tüm içtenliğiyle Burçin Hanım’a, tacımı çiçeğimi hazırlayan Deniz hanıma çok teşekkür ediyorum.

Ayşe YILDIRIMOĞLU


En özel ve en güzel günümde hayalimdeki gelinlikle, mutluluğuma mutluluk kattığınız için çok teşekkür ederim. Sayenizde çok güzel bir gelin oldum. Gelinliğim ve özellikle duvağımda her detaya ayrı ilgiyle hazırladığınız çok teşekkür ederim.

Dilek DOĞANCI KIZILDAĞ


Her genç kız,  en özel ve en anlamlı gününde hayalinde canlandırdığı gelinliği giymek ister. Benim de hayalini kurduğum gelinlik Reveblanc’ta karşıma çıktı. Heyecanlı ve aynı zamanda da stres dolu bir süreç olan bu süreçte kararsız kaldığım tüm anlarda güler yüzünü ve samimiyetini esirgemeyen Reveblanc ekibinin emeği büyük oldu. Provalarda içtenlikle yardımcı olup,  hiçbir detayı atlamadan kısa süre içerisinde gelinliğimi hazır eden Reveblanc ekibine, her anımda heyecanıma ortak olan Burçin Hanım’a da ayrıca teşekkür ediyorum.

Hilal DİNVAR ERÇİN


Gelinliğim ve bindallımdan çok memnun kaldım. Düğün fotoğraflarıma baktıkça iyi ki sizi tercih etmişim diyorum. Ayrıca provalardaki ilgiden de çok memnunum. Gelinlik ve bindallım her şeyiyle hayalimdeki gibi oldu. Her şey teşekkür ederim.

Menekşe ALTIN


Gelinliğimi seçerken bana gösterdiğiniz ilgi özen, sabır, güler yüz samimiyetiniz için teşekkürler. Ellerinize ve emeğinize sağlık. Gelinlik ve aksesuar seçiminden düğün günü geldiğinde gelinliğimi giymeme kadar yardımcı olan Deniz Hanım’a teşekkür ederim. Hayatımın en özel anlarından çok özel bir hatıra olarak kalacaksınız. Teşekkürler Reveblanc.

Melike HİDAYETOĞLU


Reveblanc’a Mayıs ayında düğünüme 3 ay kalmışken özel dikim gelinlik siparişi verdim. Reveblanc’a ilk gittimizde beni, eşimi ve ablamı güler yüzlü tatlı bir bayan karşıladı. Aklımdaki modelle karşılaştığım andan itibaren farklı gelinlik modeli hiç düşünmedim. Gelinlik için ilk girdiğim, beğenip karar verip ayrıldığım mağaza Reveblanc oldu. Aynı gün  içerisinde mağazada karşılaştığım nişanlık, görebileceğim en güzel nişanlıktı. 🙂 Gelinlik ve nişanlığa yalnızca bir defa deneyerek karar verdim. Gelinliğim tamamlandığında örnek modelin birebir aynısıydı. Hatta daha güzeliydi. Kelimenin tam anlamıyla gelinliğim harikaydı. İlk provamda Deniz Hanım ikinci provamda ise Burçin Hanım ilgilendi. Çalışanların hepsi güler yüzlü, ilgili, işini aksatmayan insanlar. Her anlamda memnun kaldığım Reveblanc’a teşekkürler. 🙂

Sümeyra KÜTÜKÇÜ AKSOY


Çok kararsız olan ben ikinci girdiğim gelinlik mağazası Reveblanc’ta güler yüzlü tatlı mı tatlı bir bayanla karşılaştım. Biricik annemin, Deniz Hanım’ın ve benim son kararım prenses model gelinlikten yana oldu, gelinlik için ölçülerim alındı provaya gittim ve sorunsuz bir şekilde gelinliğime kavuştum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim, gelinlik denince akla gelen ilk mağaza Reveblanc olmalı bence. Şiddetle tavsiye ederim.

Nur YORULMAZ


 

İlk girdiğim gelinlik mağazasında ilk giydiğim gelinliği almamı sağlayacak kadar asil ve farklı bir gelinliği bana sunan, vizyonu olan bir gelinlik mağazası. Gelinlik çizgileri kesinlikle Anadolu’nun birçok şehrine kıyasla çok farklı ve fiyat olarak uygun. Güler yüzlü ekibi ile karşılıklı güven ve anlayışın gerektiği o süreçte sizi rahatlatarak güvenle ve zevkle o sureci aşmanızı sağlayan bir yer. Gelinlik seçiminde kesinlikle vücudunuza göre önerilerle gelip özel gününüze sizleri en iyi şekilde hazırlayarak farkını ortaya koyuyor. Üstelik benim gibi kararsız bir yapıya sahipseniz ve provaların çok önemli olduğunu düşünüyorsanız burası tam size göre. Çünkü çat kapı gittiğim zamanlarda dahi bana kez vakit ayırarak, doğru önerilerde bulunan ve sizin rahatlığınızı düşünen bir yer. Gelinlik arıyorsanız Konya’da ilk gideceğiniz adres burası olmalı. Eminim birçoğunuz benim gibi ilk denediğiniz gelinliği alanlardan olacaksınız.

Ece ÜN ÖZDEMİR


Ağustos ayında gelinlik aramak kadar zor bir şey olmadığını o gün anlamıştım. İlk defa böyle bir şey yaşıyordum, sürekli nereden ve nasıl bulacağımı düşünüyordum. Londra’dan gelmiştim ve gelinlik mağazaları hakkında hiçbir fikrim yoktu. Yakın arkadaşımın  ‘Reveblanc’ Gelinlik mağazasını tavsiyesi üzerine mağazaya gittik. Gelinliğimi burada bulacağımı daha içeriye girmeden anlamıştım. Benim için her zaman ilk his çok önemlidir, girer girmez güler yüzlü Deniz Hanım isminde bir bayan ile karşılaştım. O kadar sıcak gülümsedi ki, enerjisini aldım ve hissetim. Doğru yerde olduğumu o an anlamıştım. Deniz Hanım’a hayalimdeki gelinliği anlatmaya başladım. Bana tam da hayalimdeki gibi iki gelinlik gösterdi. İkinci gelinliği denedikten sonra bunu istiyorum dedim. Ardından Deniz Hanım’ın kına için elbiseniz var mı sorusu üzerine kırmızı renkte bir elbise göstermesiyle kına elbisemi de beğenmiş oldum. Ölçülerim alındı ve on gün sonra hem gelinliğim hem kına elbisem hazırlanmıştı. Bu süreçte ilgi ve alaka gerçekten harikaydı. Sadece bir provayla elbiselerim muazzam şekilde hazırlanmıştı.  Çok titiz çalışılmış ve çok ince düşünülmüştü. Başta Deniz Hanım olmak üzere bu süreçte yardımcı olan tüm çalışanlara teşekkür ederim. Bir kız için gelinlik bulmak kadar zor bir durum yoktur. Bu süreci benim için kolaylaştırdıkları, titiz, dürüst davrandıkları ve hiçbir yardımı esirgemedikleri için binlerce kez teşekkür ederim. Reveblanc Gelinlik mağazasına sevgiler.

Şansel GÜVERCİNTAŞI


 

Benim için Reveblanc aklımdaki ilk ve tek gelinlik mağazasıydı. Gelinlik seçimimde ekibin sonsuz ilgisi, güler yüzü ve güveniyle bir an bile pişman olmadım. Reveblanc kalitesi, beni hayallerime ulaştırdı ve en güzel gelin olmamı sağladı. Her gelin adayının hayallerine ulaşması için Reveblanc’a uğramasını güvenle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Reveblanc.

Kübra ÖZDEN


Benim de olduğu gibi her genç kızın hayalidir, hayallerindeki gelinliği giymek. Hayallerimdeki gelinliği emek emek işleyerek beni en özel günüme hazırlayan Burçin Hanım’a çok teşekkür ederim. Yollarımızın kesişmesindeki en önemli faktör gülen yüzüydü. İstediğim her şeyi eksiksiz yerine getiren ve beni gülerek uğurlayan Reveblanc ekibine minnettarım. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen her gelinin muhakkak uğraması gereken bir yer. Teşekkürler Reveblanc.

Hacer KURTARAN